Nimi Amet Kontakt
Palu, Liina Direktor, 9. kl klassijuhataja 796 4682; 513 4782
liina.palu@varskakool.ee
Elgindy, Helena Ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja helena.elgindy@varskakool.ee
Elgindy, Mahmoud Inglise keele õpetaja (11.-12. kl)
Hakk, Ursula Geograafiaõpetaja ursula.hakk@varskakool.ee
Hoidmets, Ilme Õppejuht, eesti keele ja kirjanduse õpetaja (10.-12. kl) ilme.hoidmets@varskakool.ee
Hunt, Maret Inglise keele õpetaja, 8. kl klassijuhataja maret.hunt@varskakool.ee
Jõgela, Anneli Keemia-, füüsika- ja inimeseõpetuse õpetaja, 5. kl klassijuhataja anneli.jogela@varskakool.ee
Kadarpik, Toivo Arvutiõpetuse- ja füüsikaõpetaja, matemaatikaõpetaja (12.kl), 11. kl klassijuhataja toivo.kadarpik@varskakool.ee
Kalder, Janar Matemaatikaõpetaja (10.-11.kl) janar.kalder@varskakool.ee
Kalder, Reelika Majandus- ja ettevõtlusõpetaja reelika.kalder@varskakool.ee
Kaljuvee, Olver Kehalise kasvatuse õpetaja 5374 9266 olver.kaljuvee@varskakool.ee;
Kull, Merike Klassiõpetaja, 2. kl klassijuhataja merike.kull@varskakool.ee
Kõivo, Ruth Klassiõpetaja, 1. kl klassijuhataja ruth.koivo@varskakool.ee
Laats, Kaja Õpiabi õpetaja, eripedagoog, HEV koordinaator kaja.laats@varskakool.ee
Leping, Kersti Matemaatikaõpetaja (5.-9.kl) kersti.leping@varskakool.ee
Tund, Virve Vene keele õpetaja
Mets, Meeli Loodusõpetuse ja bioloogiaõpetaja, 4. kl klassijuhataja meeli.mets@varskakool.ee
Palu, Kaido arvutiõpetaja (11.-12. kl) kaido.palu@varskakool.ee
Purik, Tiina Eesti keele ja kirjanduse õpetaja, 6. ja 7. kl klassijuhataja tiina.purik@varskakool.ee
Siilik, Heini Töö- ja tehnoloogia õpetuse õpetaja heini.siilik@varskakool.ee
Raudkepp, Emily Kehalise kasvatuse õpetaja 521 3073 emily.raudkepp@varskakool.ee;
Ziugand, Piret Kunsti-, ajaloo- ja ühiskonnaõpetuse õpetaja piret.ziugand@varskakool.ee
Tikkop, Elle Klassiõpetaja, 3. kl klassijuhataja elle.tikkop@varskakool.ee
Vabarna, Maret Käsitöö ja kodunduse ning pärimuskultuuri õpetaja maret.vabarna@varskakool.ee
Viskar, Galina Muusikaõpetuse õpetaja, 10. ja 12. kl klassijuhataja galina.viskar@varskakool.ee
Kudre, Helena Raamatukogu juhataja 796 4969
helena.kudre@varskakool.ee
Kotov, Triinu Huvijuht 5656 6767
triinu.kotov@varskakool.ee
Mehine, Üllar Majandusjuht 796 4968; 510 1906
ullar.mehine@varskakool.ee
Rego, Mari- Liis Sekretär 796 4682, kool@varskakool.ee
mariliis.rego@varskakool.ee
Smorodina, Ekaterina Kokk 796 4968
ekaterina.smorodina@varskakool.ee
Malahova, Maiken Abikokk maiken.malahova@varskakool.ee
Jõesalu, Reet Koristaja reet.joesalu@varskakool.ee
Nahkor, Ester Koristaja
Vako, Georg Koristaja
Vako, Liivi Koristaja
Jõesalu, Maia Majahoidja

Aineõpetaja ametijuhend
Klassijuhataja ametijuhend