Avaldatud: 6 oktoober, 2019

26. septembril tähistatakse kogu Euroopas keeltepäeva, et seeläbi tähtsustada Euroopas kõneldavaid keeli. Meie koolis toimus 26.09-02.10 Euroopa keeltenädal.

Plakatite konkursi paremad tööd olid plakat-õppematerjal „Keelepoiss“  (õpetajad Külli Jacobson ja Ruth Kõivo) ning „Keeleviiul“ (11. klassi õpilased Gretel Juhansoo, Mariete Kena, Lisette Tammisto, Mary Helene Vaher, Joosep Rohtla). Eripreemiad said plakatid „Euroopa keeled“ (9. kl õpilased Emilia Roose, Joosep Toom);  „Keeled meie ümber“   (8. kl õpilased Maribell Ainik, Laura Nõmme, Kersti Savimägi, Annika Rõžikov); „Euroopa keeltepäev“ (12. kl õpilased Elenete Hellat, Raiki Mets, Reelika Sari ja Jon-Andre Jaroslavski); 4. kl õpilaste töö “Euroopa keeled“ ja 10. kl grupitöö „Euroopa keeled“.

Viktoriini „Keeled meie ümber“ võitjad:

Vanemas vanuseastmes:

  1. koht Joosep Rohtla (11. kl)
  2. koht Gretel Juhansoo (11. kl)
  3. koht Joosep Toom (9. kl)

Nooremas vanuseastmes:

  1. koht Siim Alve (6. kl)
  2. koht Brigitte Hunt (7. kl)
  3. koht Richard Land (7. kl)

Aitäh kõigile osalejatele ning korraldajatele õpetajatele Ilme Hoidmets, Piret Ziugand, Maret Hunt ja Tiina Purik!