Avaldatud: 26 august, 2021

Head  Värska Gümnaasiumi õpilased, töötajad ja lapsevanemad!

Kauaoodatud Maailmakoristuspäeva kontsert toimub teisipäeval, 31. augustil algusega kell 17.00 Treski Küünis.
Laval astuvad üles Ariadne, Pluuto ja NOËP. Kohapeal on avatud puhvet. Kontsert lõpeb orienteeruvalt kell 19.00. Olete kõik oodatud!

Hea õpilane!

Selleks, et tagada turvalisus ja igale VG õpilasele võimalus kontserdist osa saada, palume hiljemalt 29. augustil sinul või sinu vanemal kooli huvijuhile Triinu Kotovile (triinu.kotov@varskakool.ee või sms-ga tel nr 5656 6767) teada anda järgmist:

  • Kas osaled kontserdil koos vanematega? Kui jah, siis palun loe allolevaid tingimusi, mis kehtivad täiskasvanud osalejale.
  • Kas vajad kontserdile jõudmiseks transporti? Kui jah, siis vajaduspõhiselt liigub buss marsruudil Värska kool – Treski Küün – Värska kool (tasuta). Lisaks soovitame suhelda samas piirkonnas elavate koolikaaslastega, koolitöötajatega, sest ka nii võib-olla võimalus sündmusele pääseda.

Hea lapsevanem, koolitöötaja ja täisealine gümnaasiumiõpilane!

Kontserdil osalemiseks on vajalik tõendada COVID-19 haiguse läbipõdemist või COVID-19 vaktsineerimiskuuri läbimist või negatiivset testitulemust. Aktsepteeritud on nii digitaalsel- kui ka paberkujul tõend. Oluline on, et tõendi loomise algatab inimene ise patsiendiportaalis nende andmete pealt, mis tervishoiutöötaja on tervise infosüsteemi saatnud. Patsiendiportaalis on võimalus luua EL digitaalne COVID immuniseerimine tõend, EL digitaalne COVID (negatiivse) testi tõend või EL digitaalne COVID läbipõdemise tõend. Immuniseerimise tõend kehtib vaid juhul, kui tõendil on märge „immuniseerimine lõpetatud“. Vastasel juhul tõend ei kehti. Oluline on kaasa võtta ka isikut tõendav dokument.
Kohapeal kiirtestimise võimalust ei ole.

Kohtume kontserdil!

Täiendav info: Triinu Kotov, huvijuht (tel 5656 6767)