Avaldatud: 18 aprill, 2022
4.-8. aprillini toimus Erasmus+ projekti “Digital Cultural Heritage through 21st Century Skills” (“Digitaalne kultuuripärand läbi 21. sajandi oskuste”) raames projektis osalevatele Itaalia, Türgi, Hispaania, Portugali ja Leedu koolide õpilastele ja õpetajatele õpiränne Värska Gümnaasiumi.

Külalisi (20 õpilast, 10 õpetajat) võõrustasid meie kooli 9.-12. kl õpilased peredega ja koolimeeskond. Viie päeva jooksul külastati Tallinna ja Tartut, tutvuti seto traditsioonide ja kommetega Värska ja Saatse muuseumides ning Kirsi Talos, orienteeruti maastikul ja matkati Meenikunno rabas. Õpiränne lõppes ühise kultuuriõhtuga Värska Kultuurimajas.
Aitäh õpirände ettevalmistajatele ja läbiviijatele, külaliste majutajatele, hüva nõu ja jõuga kaasa aitajatele!
🇮🇹 🇱🇹 🇹🇷 🇪🇪 🇪🇸 🇵🇹
Rõõmsa taaskohtumiseni 23.- 27. mail Itaalias, Roomas!
Kultuuriõhtul Värska Kultuurimajas