Värska Gümnaasiumi õpilastel on 2019/2020. õa võimalik osaleda järgmistes huviringides:

ESMASPÄEV

kell. 7.00 korvpall / kooli võimlas / 6.-10. klassile / juhendaja Olver Kaljuvee

kell 14.15 lastetants / kooli väikeses saalis / 1.-.2. klassile / juhendaja Triinu Arund (lisainfo Värska ANK)

kell 15.00 showtants / kooli väikeses saalis / 3.-.5. klassile / juhendaja Triinu Arund (lisainfo Värska ANK)

kell 16.00 showtants / kooli väikeses saalis / 6.-12. klassile /juhendaja Triinu Arund (lisainfo Värska ANK)

kell 16.00 korvpall / kooli võimlas /1.-5. klassile / juhendaja Olver Kaljuvee

kell 17.00 korvpall / kooli võimlas /6.-10. klassile / Juhendaja Olver Kaljuvee

kell 18.30 jalgpall / kooli võimlas / 5.-12. klassile / Juhendaja Krismar Hinno (lisainfo Värska ANK)

TEISIPÄEV

kell 12.20 mudilaskoor / muusikaklassis / juhendaja  Galina Viskar

kell 14.10 kunstiring / kunstiõpetuse klassis / 5.-.12. klassile/ juhendaja Piret Ziugand

kell 16.15 orienteerumine / kooli võimlas / 2.-12. klassile / juhendaja Rein Zaitsev

KOLMAPÄEV

kell 13.15 omakultuuriring / käsitööklassis / 1.-12. klassile / juhendaja Maret Vabarna

kell 13.15 ansambel / muusikaklassis / juhendaja Galina Viskar

kell 14.15 lastetants / kooli väikeses saalis / 1.-2. klassile / juhendaja Triinu Arund (lisainfo Värska ANK)

kell 15.00 showtants / kooli väikeses saalis / 6.-12. klassile / juhendaja Triinu Arund (lisainfo Värska ANK)

kell 15.00 parkour / kooli võimlas / algajad / juhendajad Veiko Jänes ja Sergei Vertepov

kell 16.00 parkour / kooli võimlas / edasijõudnud / juhendajad Veiko Jänes ja Sergei Vertepov

kell 17.00 ujumine / Värska veekeskuses / algajad / juhendaja Kurmet Karsna ( lisainfo Värska ANK)

kell 17.45 ujumine / Värska veekeskuses / edasijõudnud / juhendaja Kurmet Karsna (lisainfo Värska ANK)

NELJAPÄEV

kell 14.15 showtants / kooli väikeses saalis / 3.-5. klassile / juhendaja Triinu Arund (lisainfo Värska ANK)

kell 15.00 orienteerumine / kooli võimlas /  2.-12. klassile / juhendaja Rein Zaitsev

kell 15.00 ajaloo- ja filmiring / ajalooklassis/ 5.-12. klassile / juhendaja Helena Elgindy

kell 17.30 jalgpall / kooli võimlas / 5.-12. klassile / juhendaja Krismar Hinno

kell 19.00 võrkpall / kooli võimlas / 5.-.12. klassile / Juhendaja Einar Raudkepp (lisainfo Värska ANK)

REEDE

kell 7.00 korvpall / kooli võimlas / 6.-10. klassile / juhendaja Olver Kaljuvee (lisainfo Värska ANK)

kell 12.20 mudilaskoor / muusikaklassis / juhendaja Galina Viskar

kell 14.00 robootika / arvutiklassis / juhendaja Toivo Kadarpik

kell 14.30 multimeediaring 2x kuus / Värska noortekeskuses / juhendaja Triinu Kotov (lisainfo Värska ANK)

kell 15.00 DJ ring / Värska noortekeskuses / juhendaja Raiki Mets (lisainfo Värska ANK)

kell 15.00 korvpall / kooli võimlas / 1.-5. klassile / juhendaja Olver Kaljuvee (lisainfo Värska ANK)

kell 16.00 korvpall / kooli võimlas / 6.-10. klassile / juhendaja Olver Kaljuvee (lisainfo Värska ANK)

kell 17.00 draamaring 2x kuus / Värska noortekeskuses / juhendaja Kelly Kittus (lisainfo Värska ANK)

PÜHAPÄEV

kell 16.00 võrkpall / kooli võimlas/ 5.-12. klassile / juhendaja Einar Raudkepp (lisainfo Värska ANK)

* Tulemas spordiring